Реаліті-шоу «Холостяк» покинули Аля і Аня

Холостяк-7

Найбільш емоційний і загадковий випуск цього сезону телепроекту «Холостяк-4» зачарував мільйони шанувальників. Прекрасні куточки Львова, таємничі дворики і незабутні емоції від побаченого – все це залишиться в серцях учасників проекту назавжди, адже саме тут вони пережили ще одну життя.

Коментарі Холостяка Кості Євтушенка про цей випуск читайте тут

Кожна з дівчат-учасниць у цьому випуску мала можливість повністю розкрити для Холостяка. Адже Костя в своєму рідному місті був по-особливому налаштований на зародження нових стосунків і, можливо, любові.

«Якщо зазвичай я намагався пізнати, хто такі дівчата, що для них важливо, то у цьому випуску я розповім про те, ким є я, і хто я з точки зору львів’янина», – сказав головний Холостяк країни.

У цьому випуску Костя встиг провести час на гірських схилах в Буковелі з прекрасною Анаіт, побудувати будинок зі справжніх львівських пляцків з креативною Настею, показав пам’ятки міста Олесі, Аліні, Ані і Анаіт, а також провів побачення-розчарування з Анною і Алей. Саме це побачення стало для променистої Алі і завжди життєрадісної Ані останнім на проекті.

Про те, як це було, ви можете подивитися у ВІДЕО: