Учасниця сховала своє обличчя від Холостяка за маскою

Холостяк-7

Найнезвичайнішою на першій вечірці, мабуть, була поява учасниці Сніжани. На зустріч з Холостяком дівчина приїхала в масці! Зрозуміло, результат виправдав метод – Іраклі був надзвичайно зацікавлений, що ж підштовхнуло учасницю до такого рішення. Він одразу ж запросив Сніжану на індивідуальну розмову, зовсім забувши про те, що повинні приїхати інші дівчата.

«Мене дуже цікавить причина того, що ти приховуєш від мене своє обличчя», – почав розмову Іраклі.vlcsnap-2016-03-01-12h51m05s209

«Бо чоловіки були не ті, – відповіла дівчина. – Вони бачили тільки гарну ляльку поруч з собою. Мені було важливо, щоб ти, поспілкувавшись зі мною, зацікавився саме моєю особистістю, а не зовнішністю».jpg1Q8A0513

До речі, напередодні виходу з лімузина у дівчини порвався браслет. У процесі розмови Сніжана вручила його Іраклі на пам’ять, але Холостяк пообіцяв його полагодити і повернути власниці.

А в цей час його чекали чотири ображені дівчини, зустріч з якими він пропустив. jpg1Q8A0180Як же спокутував свою провину перед ними Іраклі – дивіться у випуску.