Сніжана розповіла Холостякові про жахливу трагедію у її житті

Холостяк

Перше індивідуальне побачення цього сезону отримала дівчина, яка заінтригувала Іраклі ще минулої їх зустрічі появою у масці. Цього разу Холостяк вирішив дізнатися дівчину краще, й, крім цього, подолати їхній головний страх – висоту. Вони вирушили до екстрим-парку, де долали перешкоди, будучи високо над землею.

Снежана и иракли

Незважаючи на страх, Сніжана зуміла довіритися Іраклі, який і сам ледве приховував хвилювання. Вони разом пройшли всю дистанцію, після чого вирушили відпочивати, проводжаючи красивий захід сонця на горі.

В ході розмови Іраклі поставив питання про сім’ю дівчини, чим помітно засмутив її. Як виявилося, батьки Сніжани загинули, коли вона була ще зовсім маленькою. Хтось забув вимкнути газ у будинку, й в результаті тато і мама померли вже у лікарні. Вихованням дівчинки займалася бабуся.

Снежана и иракли

«Іраклі, як розумний чоловік, не став розвивати цю тему, побачивши, що для мене вона болюча», – каже Сніжана.

Сам же Іраклі зізнався, що абсолютно готовий до сім’ї. Це він зрозумів, будучи вп’яте свідком на весіллі друга, і коли в сьомий раз охрестив малюка.

«Немає нічого дорожче сім’ї, – каже Іраклі. – Я готовий допомагати, оберігати й робити все, щоб моя жінка та діти жили в достатку та у них все було добре».

Снежана и иракли

Дивіться повну версію побачення у випуску.