Аліна розповіла Холостяку про зраду батька

Холостяк

Ця учасниця залишалася, мабуть, найзагадковішою як для Холостяка, так і для глядача, адже про її життєву історію відомо було небагато. І ось, нарешті, на груповому побаченні їм з Іраклі випала можливість поспілкуватися.

Незважаючи на те, що Аліна була засмучена роллю далеко не найкрасивішої дівчини фільму, своїх емоцій вона не показала. За цей час у неї накопичилося чимало питань, і першие було про те, якою бачить свою ідеальну сім’ю Холостяк.vlcsnap-2016-03-25-14h26m37s164

«Мені б хотілося, щоб мій будинок був для мене ковтком свіжого повітря, куди можна прийти і відчути себе найщасливішою людиною в світі, – відповів Іраклі. – Якщо говорити про дітей, то мені хочеться одного хлопчика і двох дівчаток».vlcsnap-2016-03-25-14h26m44s234

Сама ж Аліна зізналася, що замислюватися про дітей почала тільки в цьому році. Справа в тому, що все життя вона боялася залишитися сама, як у свій час сталося і з її мамою.

«Тата у мене з дитинства не було, – згадує дівчина. – Він пішов, коли мені було півтора роки. Через 20 років він мене знайшов (хоча ми живемо в одному місті) і нібито захотів почати спілкуватися. Коли ми з ним зустрілися, я зрозуміла, що говорити нам немає про що».

Докладніше дивіться у випуску.