Холостяк вирішить кардинально змінити образ однієї з учасниць

Холостяк

Після подорожі по Україні Холостяк знову повертається до Києва. Перший ранок для учасниць розпочнеться з потрясіння. А все тому, що до Альони приїде її сім’я: мама, братик Саша і сестричка Маша. Виявиться, що діти настільки скучили по сестрі, що вмовили маму приїхати в гості до Альони.

Дівчина, звичайно ж, зраділа появі рідних людей, але є одне «але» – вона була запрошена на подвійне побачення, згідно формату якогоодна з двох дівчат повинна покинути проект. Альона приймає рішення – взяти братика і сестричку на побачення.

Тим часом, Іраклі підготував для дівчат справжній сюрприз – стрибки з парашутом. Саме з ними він вирішив побороти свій найбільший страх – страх висоти. Але як розгорнуться події, коли на побачення прийдуть діти?vlcsnap-2016-03-25-12h54m47s98

Наступне побачення буде індивідуальним. Іраклі вирішить зробити його неймовірно романтичним. На даху висотного будинку буде накритий столик на двох, і пару будуть чекати скрипалі. Але….. станеться те, чого не очікував ніхто. Іраклі з дівчиною застрягнуть в ліфті на 2 години! Чи зблизить цей факт героїв чи, навпаки, відштовхне один від одного назавжди?vlcsnap-2016-03-25-16h07m06s27

На третьому побаченні Іраклі вирішить змінити образ однієї з дівчат: перефарбувати волосся і підстригти. Що ж зробить дівчина: влаштує скандал, переступить через своє небажання і стерпить або ж розвернеться і піде?

Дивіться новий випуск проекту «Холостяк» вже сьогодні, о 20:00 на СТБ!