Наташа влаштувала Холостяку сцену ревнощів

Холостяк

Неприємна новина про поцілунок Іраклі з Альоною закарбувався у пам’яті Наташі великою образою. Щоб налагодити контакт, Холостяк запросив учасницю на індивідуальне побачення. Всю дорогу дівчина сиділа з кислою міною і не виявляла жодного інтересу до спроб Холостяка розібратися у проблемі. Погляд убік, короткі відповіді, серйозний тон – все це змусило чоловіка відчувати себе ніяково. Наташа принципово не збиралася йти на компроміс.

«Чому я повинна входити у твоє положення і розуміти, що тобі хочеться цілуватися з іншими дівчатами?» – обурилася горда учасниця. Дати відповідь на каверзне запитання виявилося чоловікові досить складно.

JSRpyKDef4c

«Ревнощі, яки вона показує зараз, вони не доречні. Якби вона була моєю дівчиною, для мене було б неприйнятно цілуватися з кимось іншим або ходити на інші побачення. На даний момент я у тій стадії, коли намагаюся визначитися», – прокоментував Іраклі.

tbQgE2d2z2U

Не отримавши очікуваних вибачень і визнання провини, Наташа образилася ще більше. В думках у дівчини було лише одне бажаннявийти з машини і піти у зворотному напрямку. У підсумку учасниця все-таки змогла впоратися зі своїми емоціями і доїхати до місця призначення.

Z8S48r2gCIM

Наташа зізналася, що весь день у неї було величезне бажання напитися. Холостяк прислухався до її слів і, приїхавши до кабаре, замовив дівчині коктейль. Іраклі розраховував, що запальна музика, танцювальне шоу й трохи алкоголю зможуть розслабити дівчину. Проте Наташа не збиралася миритися з Холостяком і наполегливо продовжувала тему про поцілунки. «Я можу дізнатися про поцілунки?» – повторювала учасниця.

«Наша розмова знову зайшла у глухий кут, і ми все ходили по колу й по колу, обговорюючи ті самі питання», – сказав Іраклі. Як завершився непростий діалог, дивіться у відео: