На побаченні Альона зізналася в любові

Холостяк-7

На минулій Церемонії троянд Альона сама запросила Іраклі на побачення, але не розкрила всіх секретів. Насправді дівчина підготувала Холостяку справжню порцію екстриму! Щоб хоч якось відшкодувати втрачену можливість стрибка з парашутом, Альона затіяла не менш цікаву авантюру. Вона запропонувала Іраклі побороти страх висоти за допомогою польоту на параплані.

За три години до побачення дівчина написала Іраклі лист, де вказала час і місце зустрічі.

Алена

Щаслива пара зустрілася у селі Агост, де Альона поділилася зчоловіком своїми планами на цей день. «І тут моє серце почало битися. У мене страх висоти. Всередині все боліло, це словами не пояснити», – зізнався Іраклі. Незабаром прийшов інструктор, але Холостяк не запам’ятав жодного слова. Єдине, що він бачивце обрив у п’яти метрах від нього. Помітивши, що Іраклі нервує, Альона і сама почала хвилюватися. Але як справжній чоловік, Іраклі зібрався і почав заспокоювати дівчину. «Я хотів, щоб вона відчула, що я поруч», – сказав Холостяк.

Холостяк целует Алену перед полетом

Перед самим зльотом Іраклі поцілував Альону, на що дівчина пожартувала: «Це так ти мене вирішив заспокоїти?» Першим полетів Іраклі, а потім і Альона. «Я не розумів, мені страшно чи ні. Було настільки круто», – розповів Іраклі. Альона не стримала своїх почуттів і зізналася в любовіІспанії, закричавши це на весь голос!

полет

Незважаючи на те, що Іраклі і Альона летіли окремо, вони могли спілкуватися за допомогою рацій. Чоловік поділився, що відчуває, як проект змінює його, і тепер він став набагато романтичнішим. У свою чергу, Альона похвалилася Холостяку, що навчилася готувати.

полет Иракли

Якщо весь день для пари був екстремальним і активним, то його закінченнякардинально протилежне. Сидячи у ресторанчику біля моря, Іраклі з Оленою знову поцілувалися.

второй поцелуй

Хочете побачити, як все було? Дивіться у відео:

– 1 часть

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля