Засмучена Наташа пішла з побачення

Холостяк-7

Найбільш ревниву дівчину Іраклі запросив на індивідуальне побачення. Холостяк дуже хотів, щоб Наташа навчилася танцювати сальсу і, таким чином, почала довіряти своєму партнерові. Але емоції дівчини знову дали верх і повернули ситуацію зовсім в інше русло…

tanec

Зустрівшись з Наташею, Іраклі запропонував дівчині змінити тон спілкування і додати більше позитивних моментів, на що вона радісно погодилася. В першу чергу, учасниця розповіла Холостякові про свої заручини, тему яких порушила ще у грі з текілою.

Читайте також: Рита призналась, что участвовала обнаженной в демонстрациях

Далі розмова ставала більш напруженою. Наташа намагалася робити вигляд, що все добре, однак її образи і думки проявилися. Дівчина пояснила Іраклі, що їй важко перебувати на проекті і миритися з тим, що крім неї є ще інші дівчата.

«Є якісь емоції, які мені доводиться весь час стримувати через твої побачення і стосунки з іншими дівчатами», – сказала Іраклі сумна Наташа.

Читайте також: Учасниця приховала від Холостяка минулу зраду

З кожною секундою парі ставало все важче знаходити спільну мову.

«Я розумію, що я в кроці від таких почуттів, від яких мені буде складно піти. А зараз я ще можу піти», – зізналася Наташа.

Не впоравшись з емоціями, дівчина пішла від Іраклі, щоб побути на самоті. Холостяк не поспішив наздоганяти учасницю. «Вона – стіна, для мене незрозуміла. Я не можу так. Я не бачу бажання, що вона хоче разом розвиватися», – прокоментував ситуацію Іраклі.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля