Сніжана зізналася, що хоче заміж за Іраклі

Холостяк

Після незабутнього купання у водоспаді Холостяк вирішив відвести неприступну білявку в тепліше та комфортніше місце. Там Сніжана взяла ситуацію в свої руки і напала на Іраклі з десятком питань.

Дівчина почала розмову з претензії: «Ти сидиш і зізнаєшся в якихось почуттях, а потім йдеш і цілуєш Риту. Навіщо тоді говорити якісь гучні слова?». Слідом за цим дівчина продовжила обурюватися і ставити провокаційні запитання: «Як ти бачиш стосунки після закінчення проекту?». «Мені ніколи в житті не буде зрозумілою жіноча логіка», – зізнався Іраклі після запитань Сніжани.

Irakly v tupike

Зібравши всі думки, Холостяк розповів дівчині про серйозність своїх намірів. Він пояснив, що збирається будувати стосунки зі своєю обраницею в рідній Грузії. «І напевно в той момент я зрозуміла, що хочу заміж, хочу сім’ю. І я знайшла ту людину, з якою хотіла створити сім’ю», – поділилася думками Сніжана. Зрештою серце сніжної красуні розтануло, і вона не змогла опиратися поцілунку та потягу, який з’явився до Іраклі.poceluy so Snezhanoy

Що було далі? Дивіться у відео: