Анетті звинуватила Холостяка у велелюбності

Холостяк

Відразу після спілкування з Анею, Іраклі все-таки запропонував поговорити віч-на-віч і Анетті. У дівчини був час подумати над тим, що б вона хотіла сказати чоловікові. «Я хочу нашу історію, унікальну історію, красиву історію, розумієш?…» – почала учасниця.

Анетті також встигла звинуватити Холостяка в його захопленні багатьма дівчатами на проекті: «Коли ти цілуєш когось і вони різні, то, напевно, ти все-таки бабій».

Дівчина відверто зізналася, що не відчуває свою потребу для Іраклі. Вона дала послухати йому своє серце, продемонструвавши, таким чином, що має бути всередині, коли вудчуваєш необхідність у людині.

tet Anetty 2

«Я розумію, коли ти переживаєш, коли тобі хтось подобається, коли тебе щось інтригує, коли ти злишся, коли ти порожній», – висловилася дівчина. Іраклі відповів, що бачить це. «Ти добре мене відчуваєш», – відповів Анетті Холостяк.

Irakly Anetty 1

«У мене такого в житті не було» – зізналася Анетті.

Крім цього, Анеттi розповіла Іраклі невеликий секрет: після першої вечірки вона написала вірш, присвячений Холостякові. Під кінець душевного тет-а-тету Іраклі зізнався: «Я рідко зустрічав дівчину, яка в мені викликала ось такі емоції».