Анетті пішла з Церемонії троянд

Холостяк

На Церемонію Іраклі приніс тільки три троянди, а це означало, що одна з дівчат все-таки повинна покинути проект. Морально Альона була готова до того, що додому поїде саме вона. Однак крім неї була ще одна дівчина, яка неприємно здивувала Холостяка.

Чоловік покликав на тет-а-тет Сніжану, розраховуючи, що вона сама пояснить історію з минулого. Дівчина не поспішала розповідати про її стосунки з колишнім хлопцем.

3

«Я пошкодувала, що все-таки відбулося знайомство з моєю бабусею», – сказала засмучена учасниця.

Дівчина відмовилася коментувати ситуацію, але така відповідь не влаштувала чоловіка. «Якби ти мене не цікавила, я б взагалі не торкнувся цієї теми», – пояснив Іраклі.

Сніжана розповіла, що спілкування з колишнім хлопцем залишилося дружнім, що вразило Холостяка ще більше.

Першою свою троянду отримала дівчина, яка підготувала найромантичніше побачення на цьому тижні, – Наташа.

4

Друга квітка дістався Анетті. «Мені не потрібні треті особи, щоб тебе розуміти», – повернувся до ідеї побачення Іраклі. «Я набагато краще тебе розумію, чим ти думаєш», – продовжив він. Незважаючи на напружену ситуацію, дівчина отримала право далі боротися за серце Іраклі.

5

Горда Сніжана заявила, що у неї вже немає бажання отримувати троянду. Проте дівчина поспішила похвалитися конкуренткам продуктивним проведенням часу у спортзалі, чим дуже зачепила Анетті. «Я відчуваю себе зайвою», – сказала Наташі та Сніжані учасниця. Словесна перепалка закінчилася тим, що Анетті пішла з залу Церемонії троянд.