Анетті впевнена, що з Іраклі у неї найкраща історія

Холостяк

Відчуття розставання мучило Анетті. Дівчина розповіла Холостякові про всі почуття та переживання, які не давали їй спокою весь цей час.

1

«Я взагалі вважаю, що у нас з тобою найкраща історія» – сказала Анетті.

Незважаючи на те, з ким ти там залишишся в результаті, я знаю, що я пережила з тобою набагато більше ось тут ось (показує на серце), ніж дівчата, які думали про те, як все розрахувати, продумати… Я насолоджувалася взагалі кожним моментом», – продовжила дівчина.

3

Анетті зізналася, що їй не соромно ні за свою поведінку, ні за дивні вчинки на проекті.

У свою чергу, Холостяк також не стримував емоцій: «Кожен раз вона мене дуже дивує. Напевно, кілька життів не вистачить для того, щоб до кінця зрозуміти і охопити весь масштаб думок Анетті».

Дівчина відверто сказала Іраклі, що їй завжди чогось не вистачало в чоловіках: «Я хотіла, щоб я горіла цією людиною».

«Для мене тут багато всього вперше. Хочеться постійно кудись звалити. У мене якась ідея фікс з тобою побитися! Можеш зі мною побитися? Або це ти просто хочеш мене? Хочеш чи ні? Признавайся», – здивувала питанням Анетті.

2

«Я обіймаю його, а у мене всередині просто все розривається, тому що мені він настільки необхідний, прямо життєво необхідний! Ти розумієш, що ти з цим нічого не можеш зробити, воно в тобі горить», – не стримувала емоцій закохана учасниця.