Як проходила підготовка Холостяка до головного рішення на проекті

Холостяк-7

Іраклі не приховував, що вибір обраниці став для нього неймовірно складним. Перед тим, як назвати ім’я тієї самої єдиної, Холостякові довелося зважити всі «за» і «проти», згадати минулі події і зрозуміти, що ж для нього найголовніше у стосунках.

2

«Для мене дуже важко закохатися. Я не вірю в любов за одну хвилину і з першого погляду. Вона повинна якось розвиватися, і це повинно відбуватися поетапно. Принаймні, кілька місяців», – роздумував Іраклі. Дійсно, розгледіти у великій кількості гарних дівчат найбільш підходящих – справа не з легких. Ще важче – відрізнити щирість від лицемірства.

У підсумку, Холостяк обрав двох дівчат, які, на його думку, максимально йому підходили. Але найскладніше випробування було попереду – вирішити, з ким же продовжувати спільне життя. «Визначитися у цьому мені дійсно дуже складно, і з обома дівчатами у мене є майбутнє», – розмірковував Іраклі.

3

Проект став справжнім випробуванням не лише для дівчат, а й для самого Холостяка. Приймаючи те чи інше рішення, чоловік мимоволі розбивав серця учасниць. «Під час проекту були приємні моменти, були нестерпні моменти. Це був якийсь гарт своїх емоцій», – зробив висновок грузин.

4

Зміни відбувалися у кожному учаснику: хтось ставав сильнішим, а комусь було занадто складно сприймати відмову. Сам Іраклі сказав з цього приводу так: «Я дуже сильно змінився за час проекту, це був один з найскладніших періодів у моєму житті, але в той же час, це був величезний досвід у стосунках, у розумінні людей і, напевно, у розумінні себе».

У результаті, щастя знайшли тільки двоє – Іраклі і його юна обраниця Альона.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля