Як проходили таємні зустрічі Іраклі і Альони після закінчення зйомок

Холостяк

Складним періодом у стосунках Іраклі і Альони стали ті півроку, які доводилося зустрічатися таємно. Як це відбувалося, розповіли наші герої у студії програми «Як вийти заміж. Життя після проекту».

2

Незважаючи на всі старання залишитися непоміченими, під час відпочинку в Туреччині парі не вдалося сховатися від камер. В одному з місцевих клубів Іраклі і Альону зафіксували фотографи і виклали знімок на сайт закладу. Холостяк попросив видалити ці фотографії.

1

Щоб не привертати до себе увагу, Альона намагалася ховатися у публічних місцях за непримітним одягом. «Коли ми в Борисполі відлітали до Грузії, я була схожа на такого бомжика. Маскувалася. На мені була шапка, окуляри, десять шарфів, якісь джинси, валянки, якийсь балахон, щоб було взагалі незрозуміло, хто це», – розповіла Альона.

У Грузії Альона з Іраклі намагалися гуляти окремо. «Ну навіть якщо йдемо кудись всі разом, то я йду з Ланою або там, наприклад, з батьками Іраклі. І Іраклі там десь в стороні», – згадала дівчина.

Читайте також: Яким було життя Іраклі і Альони без камер?

Закохані Іраклі з Альоною знаходили можливість зустрічатися навіть в Україні, коли проект ще показували на телеекранах. Пара відвідувала заклади закритого типу.

Всі старання Іраклі і Альони були заради однієї великої і спільної мети – міцних стосунків. Їх зв’язок настільки сильний, що зруйнувати його нічим неможливо.

Подробиці у відео: