Поцілунок з Холостяком був для Рити бажаним

Холостяк

Рита – єдина дівчина 6-го сезону, яка не побоялася взяти ситуацію в свої руки і прямо попросити Холостяка поцілувати її!

Rita 2

Читайте також: Під час проекту Рита вела щоденник

«Я пам’ятаю, коли дивилася цей анонс! Я там така бідненька, так гірко плачу. Мені аж хотілося самій до себе підійти і сказати: «Дурненька, чого ж ти так плачеш!» Я просто згадую свої відчуття… У мене були, по-перше, ревнощі. У мене була якась жіноча образа. Я не розуміла, чому так. З тим урахуванням, що я придумала собі, що ми з ним взагалі повинні в перший раз поцілуватися. Я не знаю, взагалі з чого у мене ця ідея виникла», – з посмішкою згадує прямолінійна учасниця.

Після запитання Іраклі: «Що для тебе зробити? Чого б ти хотіла?» у Рити було лише одне бажання. «Я весь тиждень ходжу і скиглю, що він не звертає на мене уваги, він мене не цілує, і сказати йому якусь дурість, типу: «давай, обіймемося або» або: «давай, подивимося на захід », навіщо? Насправді у мене є чітке бажання – я хочу з ним поцілуватися! Всі поцілувалися, а я не поцілувалася. У чому справа?», – згадує Холостячка.

Читайте також: Бабуся Сніжани виховала внучку в суворості

Учасниця впевнена, що шкодувати ні про що не варто, адже життя одне. «Я коли це сказала, мене відпустило одразу. Я зовсім не шкодую. Це було так безглуздо, мило і по-дурному в хорошому сенсі», – зізнається дівчина.

У житті Рита така ж цілеспрямована. Для неї не є проблемою першою написати молодому чоловікові або ж першою почати загравати.

Більше інформації про учасницю дізнайтеся у відео-конференції: