Після виходу «Холостяка» в ефір Катя розчарувалася в Іраклі

Холостяк

Катя Абдалова – одна з яскравих і прямолінійних Холостячок проекту. Дівчина не боялася висловлювати свою думку щодо будь-чого, навіть якщо вона чомусь суперечила. Спілкування з Катею цікавило Іраклі, але особливого зв’язку між ним і учасницею так і не виникло…

131321

«Насправді було дуже мало часу, щоб щось відчути до цієї людини. Формат того, що 30 дівчат і він один, – це трішки не мій формат. У такому форматі я не могла розслабитися і щось відчути до цієї людини», – пояснює Катя.

«Я така людина, що дай мені краплю, – я тобі дам море. Ось цю краплю я якось не могла відчути до себе», – ділиться думками дівчина.

Незважаючи на те, що Холостяк – втілення галантності і вихованості, дівчина не змогла в нього закохатися. «Так, щоб я зійшла з розуму під час першої зустрічі, – ні», – розповідає відкрита учасниця.

Читайте також: Анетті приймає і демонструє свої недоліки

Однак є момент, який розчаруав Катю. Подивившись випуски «Холостяка», учасницю здивувала поведінка Іраклі з іншими дівчатами. «Дівчата розверталися і йшли, а він їх наздоганяв, божеволів… Якось трішки розчарувало. Я була іншої думки про нього. Думала, такий стержень, кремінь! Нікуди не піде, ні за ким не побіжить. Не очікувала від нього такого», – зізнається Катя.

Дивіться відео-конференцію з учасницею: