У дитинстві Аня була закохана у…грузина!

Холостяк

Аня Аронович вже не перший раз на проекті. Раніше дівчині не вдавалося пройти кастинг. Цього сезону Ані пощастило більше, і вона стала однією з кандидаток на серце Іраклі. Яким було перше враження Ані від Холостяка? І чому вона не зраділа національності чоловіка?

212

«Перше враження: «Як грузин?» У моєму дитинстві у мене була любов. Він був грузином. Я була по-дитячому в нього закохана. Мені здавалося, що все: більше нікого ніколи не зустріну», – згадує усміхнена дівчина.

Дитяче серце Ані розбив грузинський хлопчик. Після цього дівчинка пообіцяла собі, що більше ніколи в житті не закохається в грузина. Та сталося не так, як би їй того хотілося, і в її житті зустрівся ще один грузин…

Іраклі не одразу сподобався чарівній Холостячці. «Я підійшла до Іраклі, і у нього був дуже товстий шар гриму, у нього на бровах була пудра. Він мені не сподобався з першого погляду. Сподобався він мені, коли ми приїхали в Карпати. У Карпатах я побачила його без макіяжу. У нас був момент, коли ми їли в готелі, і не було камер. Він прийшов. Я думаю, він теж хотів подивитися на дівчат без макіяжу. Він тоді мене дуже зацікавив», – розповідає Аня.

Читайте також: Аня Аронович присвятила Анетті вірш

Дівчині складно описати почуття, які з’явилися в неї до Іраклі: «На той момент, коли я була в шоу, мені здавалося, що це закоханість, що я закохана. Принаймні він викликав у мене якісь дуже незрозумілі емоції. Мені хотілося постійно з ним спілкуватися, мені хотілося з ним бути на зв’язку. Мені хотілося постійно торкатися його. Симпатія була однозначно дуже сильною, дуже сильний інтерес. Коли приїхала додому, я намагалася проаналізувати свої почуття до Іраклі. Я можу сказати, що я досить довго відходила».

На жаль, захоплення гарячим грузином так і не стало красивою історією кохання, і незабаром Аня залишила проект. Незважаючи на те, що «Холостяк» вже давно закінчився, почуття дівчини не вичерпалися.

«Навіть через час, коли я дивилася випуски, в мені все одно вирували якісь ревнощі, і деякі моменти мені було неприємно дивитися. Мені здається, що якщо я зустріну його зараз на вулиці, то все одно у мене щось йокне. Як це назвати, не знаю», – зізнається учасниця.

Дивіться відео-конференцію з учасницею: