Розіграш запрошень на музично-поетичну вечірку Анетті!

Холостяк

Найяскравіша і найексцентричніша учасниця 6-го сезону проекту «Холостяк» Анетті Жернова влаштовує незвичайну вечірку, на якій поділиться з гостями своєю творчістю. У вас є унікальна можливість виграти два запрошення на #кукуняпоехалапати, правильно відповівши на запитання тесту (вказуйте правильно свій емейл і наш менеджер сконтактує з Вами).

Читайте також: відомі переможці розигришу запрошеннь на #кукуняпоехалапати!

anetti

Два щасливчики, які впораються із завданням найкраще, отримають запрошення на 2 персони та зможуть відвідати нестандартну вечірку (переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org). Без подарунка не залишиться і той, хто посяде третє місце! Цей конкурсант отримає диск з піснями і віршами Анетті. Імена переможців буде оголошено на цій сторінці 1 серпня.

На фан-зустрічі, організованій за допомогою британської краудфандингової платформи «Show4me», улюблениця країни презентує свій дебютний сингл. Дівчина не лише поділиться результатами творчої діяльності, а й з радістю вислухає вас! Кожен бажаючий зможе поставити Холостячці запитання і прочитати їй авторські вірші. Переможці конкурсу поспілкуються з Анетті і отримають спільний знімок на пам’ять.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ТУТ

Для участі в конкурсі необхідно пройти тест: