Альона «відірвалася» на концерті «Время и Стекло» з подругою Іраклі

Холостяк

Перебування в Одесі ознаменувалося для Альони безліччю приємних подій. Дівчина встигла попрацювати моделлю, зустрітися з шанувальниками у колоритному містечку і «відірватися» на концерті українського гурту «Время и Стекло». Альона засвітилася на фото і відео з подругою Іраклі – Ксюшею.

Читайте також: Холостяк 7 – хто буде новим холостяком України (фото)!

x4YyKQndpgs

Відео, на якому дівчата весело танцюють під популярний хіт «Имя 505», розмістила у своєму Instagram Ксюша. Подруги влаштували собі справжній дівич-вечір і відзначили його в «Ibiza Beach Club».

«Спасибі «Время и Стекло» за крутий концерт у крутій компанії. Було нереально круто», – написала чарівна білявка у соціальній мережі.

Нагадаємо, що Ксюша прийшла на проект «Холостяк – 6» у якості своєрідного «козиря» Іраклі. Вона спостерігала за учасницями шоу і з’ясовувала справжні мотиви дівчат.
Про одеський концерт популярного гурту у своєму Instagram також відгукнулася переможниця 6-го сезону шоу Альона.

Читайте також: Альона Лесик зустрілася з одеськими шанувальниками (ФОТО)

«Намагалася бути схожою на Надю Дорофєєву», – зізналася харків’янка.

0JlzrejbQsc

Дівчина дійсно виглядала дуже яскраво і виділялася з натовпу! Особливо оригінальною була її зачіска – дві пишні гульки! Довгонога красуня світилася від щастя, адже хорошим настроєм її зарядив не лише гурт «Время и Стекло», а ще й одеські шанувальники.

Дивіться у відео, як проводили час учасниці «Холостяка»:

Читайте також: Чому Альона поїхала до Одеси без Іраклі?