Холостяк Дмитро Черкасов став п’ятикратним чемпіоном Туреччини з плавання

Холостяк

29-річний чемпіон з плавання, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Черкасов став п’ятикратним чемпіоном Туреччини на черговому грудневому змаганні. Про це герой реаліті «Холостяк – 7» розповів журналістам STB.UA.

y6_53661_7866648

Як відзначив Дмитро, чемпіонат країни в Туреччині проходив з 22 до 25 грудня. Там спортсмен вкотре продемонстрував гідний результат і цим допоміг своїй команді завоювати призові місця у важливому змаганні.

«Я став п’ятикратним чемпіоном Туреччини. Наш клуб виграв чемпіонат, що дуже важливо для мене. Мені також приємно, що я вніс свою частку очок, щоб отримати кубок першості», – повідомив Дмитро.

IMG-20161223-WA0006

Плавець відзначив, що участь у проекті «Холостяк» вплинула на його звичне спортивне життя. Щоб підготуватися до турніру, Дмитру довелося ретельно займатися з тренером напередодні чемпіонату. Завдяки працьовитості і систематичним тренуванням, спортсмен зібрався з силами і відновився після участі в реаліті.

Крім того, красень відзначив, що 2017-й рік буде для нього не менш відповідальним і насиченим. «Я почну тренувальний процес. Мені потрібно буде дуже багато працювати, адже вже у квітні стартують відбіркові змагання. Я сподіваюся, що мені вдасться потрапити на Азіатські ігри. Для мене це дуже важливо», – поділився найближчими планами Дмитро.