«Холостяк-7» стартує 3 березня

Холостяк

3 березня 2017-го року на шанувальників шоу «Холостяк» чекає старт нового 7-го сезону найромантичнішого реаліті країни!

Холостяк

29-річний чемпіон з плавання на короткі дистанції, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Черкасов вирушить на романтичні пошуки своєї другої половинки.

Успішна спортивна кар’єра ніколи не заважала Холостякові знаходити час для спілкування з прекрасною статтю, але у велике кохання ці зустрічі не переросли. У пошуку справжнього почуття він і прийшов на проект. «Наше життя складається зі знаків долі, важливо вчасно їх розпізнати. Думаю, проект і є тим самим знаком долі, за допомогою якого я зможу відшукати свою єдину», – зізнається Дмитро.

Читайте також: 30 січня в ефірі СТБ стартує новий телесезон

Дмитро родом з Дніпра. Плаванням займається з 6 років. 15-ти кратний чемпіон України серед юніорів, володар юнацького рекорду з брасу на 100 метрів, який до нього не могли здолати протягом 22 років. Спорт загартував характер Холостяка; він завжди впевнено йде до мети, не боячись перешкод ні на доріжці, ні в особистому житті.

Стати свідкам народження нових почуттів можна буде вже 3 березня. Дивіться сьомий сезон проекту щоп’ятниці о 20.00 на СТБ!

Також відзначимо, що з 10 березня стартує пост-шоу «Як вийти заміж». Розібратися в любовних проблемах пропонуємо вам одразу після шоу «Холостяк», о 23.30 щоп’ятниці.