Ліля здивувала Холостяка оригінальним побаченням

Холостяк

Як тільки Холостяк переїхав до будинку учасниць, дівчата відразу дали йому зрозуміти, що Ліля не така ідеальна, якою намагається здаватися. Щоб спростувати будь-які сумніви, учасниця взяла ініціативу в свої руки і підготувала для Холостяка оригінальне побачення! Подробиці в матеріалі.

1

Ліля запропонувала Дімі здійснити прогулянку на лімузині з басейном! Холостяк був приголомшений, коли побачив такий незвичайний сюрприз!

«Ми просто насолоджувалися моментом. Це була найбільш незвичайна поїздка в моєму житті», – прокоментував подорож Холостяк.

2

Лілі вдалося здивувати Діму і довести йому, що вона вміє робити спонтанні вчинки заради людини, яка їй небайдужа. Холостяк назвав побачення з учасницею ідеальним.

Також дівчина приготувала для Діми романтичну вечерю. Вона відзначила: «Мені було дуже приємно, що я зуміла проявити себе. Діма став мені ближчим».

Цього вечора Ліля пояснила Холостякові, чому ставить бар’єр на початкових етапах стосунків з чоловіками. Дівчині складно оголювати душу через страх поплатитися за довіру.

3

«Але для тебе я намагаюся», – зізналася Ліля.

Холостяк відзначив: «У нас стався переломний момент. Я відчула, що Ліля відкрита мені».

9