Юля поділилася особистими переживаннями (ЕКСКЛЮЗИВ)

Холостяк

На відміну від інших учасниць шоу Юля рідко бувала на побаченнях з Холостяком. Минулого тижня дівчині знову не вдалося поспілкуватися з Дімою. Всім накопиченим емоціям Юля дала волю в кінці дня… Дивіться ексклюзивне відео тільки на STB.UA.

Нирша

Побачивши троянду на своєму ліжку, дівчина не поспішила радіти. «Діма ні з ким не поспілкувався. Він мовчки зробив висновок, залишив троянду і пішов. Я розцінила, що троянда на моєму ліжку – це якийсь втішний приз. Роза співчуття», – поділилася емоціями Юля.

«Мене найбільше засмучує, що Діма мені не приділяє уваги, і я витрачаю свій час незрозуміло на що. З’ясування стосунків і плітки мені не цікаві», – відзначила дівчина.

Спроби Стелли заспокоїти Юлю закінчилися невдало. Дівчина навідріз відмовилася спілкуватися з конкуренткою і побажала залишитися наодинці зі своїми думками.

Юля фото

Читайте також: Як учасниці складали рейтинг одна одної? (ЕСКЛЮЗИВ)

«Мені не подобається, що він не влаштував мені побачення і не приділяє потрібної уваги, якої, як мені здається, я заслуговую. Мені дуже складно емоційно. Я весь час хочу плакати і не можу заспокоїтися», – поділилася Юля.

Дивіться ексклюзивне відео тут: