PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImhvbG9zdHlhay5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Вся правда про зйомки четвертого сезону «Холостяка»!

20.03.2014

Новий керівник проекту «Холостяк» Анна Калина в ексклюзивному інтерв’ю сайту СТБ вперше розповіла про те, як проходив відбір до участі в реаліті-шоу. Чому головним героєм став саме Костянтин Євтушенко? Які неочікувані моменти траплялися під час зйомок? Усе, про що досі не розповідали!

Анно, розкажіть, будь-ласка, як знайшли такого Холостяка?

Костю привела до нас сама доля, адже наше знайомство з ним було абсолютно неочікуваним і випадковим. Виявилося, що ми з Костей навчалися в одному і тому ж навчальному закладі – Києво-Могилянській Академії. У нас із ним дуже багато спільних друзів, хоча раніше ми ніколи не перетиналися, я його навіть не бачила.

В один з фінальних етапів кастингу, коли у нас на проекті «Холостяк» були проведені зустрічі зі значною кількістю претендентів на місце головного героя, на одній із вечірок моїх друзів ми почали обговорювати, кого б глядачі хотіли бачити наступним Холостяком. Одна з моїх знайомих сказала, що вона точно знає, хто б найкраще підійшов цьому проекту. Так ми познайомилися з Костею. Хоч під час розмови я навіть подумати не могла, що ми знайшли нашого Холостяка.

Анна Калина

Керівник проекту Анна Калина

Тобто спочатку навіть не йшла мова про те, що Холостяк має бути україномовним?

Виходить, що так. Про мову, якою спілкуватиметься Холостяк, взагалі не йшлося. Так само ми навіть не прогнозували, родом з якого міста чи регіону має бути наш наступний Холостяк. Для нас було принциповим, щоб герой жив саме в Україні і мав українські корені. Щоб це був чоловік, який любить свою державу і хоче створити свою родину в Україні.

Костя став цим чоловіком…

Костя став для проекту унікальним Холостяком. Все, що традиційно ми уявляємо, малюючи в голові картинку  ідеального чоловіка, у ньому є. Починаючи від зовнішніх рис і закінчуючи духовним наповненням. Костя з тих людей, які живуть своїм життям окремо від батьків, але у сімейні свята збирається разом із ними у родинному колі. Члени його сім’ї щодня телефонують один одному, діляться думками. У родині Костянтина чоловіки поважають жінок, незалежно від того кохана вона їм чи ні. Мені навіть було страшно подумати, як саме шукати дівчат для такого чоловіка.

Константин Евтушенко

Костянтин Євтушенко

Чи багато претендентів було на місце четвертого Холостяка однойменного проекту?

Ми перекастингували кілька десятків чоловіків, але це не показник. Перш, ніж запросити до нас претендента, ми збираємо про нього дуже багато інформації. У нас купа критеріїв. І тому ми дуже довго і ретельно відбираємо чоловіків, яких хочемо запросити  до участі у проекті.

Які саме критерії?

Основний критерій, звісно, полягає у тому, що потенційний Холостяк має бути готовим до серйозних стосунків із жінкою. В усіх розуміннях. Тобто він має бути вільним від стосунків, моральним, фінансово успішним… Також він мусить мати можливість не працювати мінімум три місяці, на час зйомок. Таких чоловіків дуже важко знайти.

Щодо дівчат, як проходив їхній відбір?

Цього року на кастинг прийшло суттєво більше дівчат старшого віку та тих, котрі мають дітей. Після минулорічного успіху Ірини Скорикової у нас був наплив саме таких. Більше того, багато таких дівчат потрапили на проект, і ми можемо бачити їх у ефірі.

Мені важко порівнювати учасниць цього сезону з минулорічними, оскільки тоді я не працювала над проектом, і лише бачила те, що вийшло в ефір. Але разом з тим, я переконана, що кожна із дівчат цього сезону – особистість, кожна має свій внутрішній стержень, кожна  чітко розуміє, чого прагне і житті. Коли я сама дивлюсь на цих дівчат в ефірі, задаюсь питанням – як такі дівчата потрапили на проект «Холостяк»? Наші героїні – не ті, кому нічим зайнятися, як би це пафосно не звучало. Це справжні зрілі жінки, хай навіть юного віку.

Участницы проекта

Учасниці проекту

На проект прийшли й ті дівчата, які старші за Холостяка…

Ми не ставили собі за мету зберегти  класичну  схему побудови стосунків, в якій дівчина має бути молодшою за чоловіка. Ми зрозуміли ще на етапі кастингу, що для Костянтина важливий не вік, а внутрішня зрілість жінки, що буде поруч. Цього не завжди вдається досягнути у 20 чи 25 років, тому у нас в проекті є дівчата старші за Холостяка. Проте це не проблема.

На чому будете акцентувати увагу у новому сезоні проекту «Холостяк»?

Цього сезону ми хотіли бути ближчими до звичайного життя. Ми не хотіли робити красиву казку про людей, ізольованих від суспільства. Ми намагалися дати можливість дівчатам не грати у принца й принцесу, а все-таки пожити життям Кості, аби кожна з них зрозуміла, підійде їй це чи ні, а йому, відповідно, дати шанс побачити, як дівчата впишуться у його життя. Під час зйомок сезону ми з дівчатами їздили в гості до друзів Костянтина, ходили у ті місця, де Холостяк виріс, вчився, гуляв з друзями. Нам постійно траплялися люди, які знають Костю і які багато чого розповіли дівчатам. У цьому сезоні також буде значно більше спілкування і багато спільного проведення часу Холостяка з учасницями.

Враховуючи те, що за попередні три сезони проект об’їздив дуже багато країн, за якими критеріями обирали ті місця, де будуть проводитися зйомки нового четвертого сезону?

Ми шукали країни, які близькі саме цьому Холостяку, країни, які  Холостяк хотів показати дівчатам. В одній з країн він був раніше і дуже нею захоплюється, а саме одним конкретним місцем, куди він приведе дівчат-учасниць під час одного з побачень. В іншу країну ми їздили в гості до його друзів. Цього року вийшло так, що ми побували на усіх континентах, крім Антарктиди і Африки. Адже цьогорічний Холостяк – це людина світу. Я переконана, що він міг би бути успішним у будь-якій точці земної кулі. Він гарно володіє мовами, він відкритий до спілкування, він усюди знаходить собі друзів, уміє зі всіма домовлятися, для своєї жінки він завжди зробить якнайкраще, чого б йому це не коштувало. Разом з тим він справжній українець. Він хоче жити в Україні, незважаючи на всі можливості знайти себе за кордоном. Він не хоче їхати в уже змінений світ, він хоче міняти світ на краще тут, довкола себе, в Україні.

Руководитель проекта Анна Калина и холостяк Константин Евтушенко

Керівник проекту Анна Калина і холостяк Костянтин Євтушенко

А які найцікавіші неочікувані моменти траплялися під час зйомок?

Траплялися різні моменти – і смішні, й не зовсім. У другому випуску ви бачили, як ми загубили портативну камеру, котра була прикріплена у Кості на шоломі. Коли він спускався з водоспаду, камера злетіла, і через швидкий потік гірської річки ми її так і не змогли знайти. Ми дуже шкодували за цим відео, адже там було дуже добре видно, як дівчинка, яка спускалася разом з Костею реагувала на всі події довкола. Це відео емоцій, прямо в хвилях, у воді.

Також під час зйомок ми потрапили на справжній карнавал, і нашим героям довелося вивчити необхідні рухи карнавальної ходи, яких танцювальна школа навчала кілька місяців, всього за дві-три години. І в справжніх карнавальних костюмах (доречі, неймовірно важких) вони по самбадрому йшли півтора кілометри, танцюючи. Цього точно ніхто не очікував.

Эпизод из программы

Епізод з програми

Головний герой програми на початку зйомок звернувся до дівчат з проханням. Що саме він їм сказав?

Костя попросив дівчат не боротися, адже мова не йде про виграш. На проекті не буде тих, хто виграв, і тих, хто програв. Мова йде про емоції, про почуття, про щирість один перед одним.  А це не включає в себе боротьбу з «суперницями». Коли Костя пояснив це дівчатам, то вони дуже серйозно поставилися до його слів. Не без боротьби, звичайно, але думаю, що цей сезон у нас вийде найпозитивнішим.

У новому сезоні у нас дуже сильні дівчата і дуже сильний чоловік. Дуже цікаво спостерігати як сильні особистості закохуються, навіть, іноді не бажаючи цього визнавати.

Що на вашу думку було найважче для Холостяка на проекті?

Йому було неймовірно важко ходити на побачення одразу з кількома дівчатами. Він не розумів, як це можна зробити. У житті для нього така ситуація неприпустима. Проте за цим неймовірно цікаво спостерігати. З усією відповідальністю мушу визнати, що такого Холостяка ми більше не знайдемо.

Також не пропустіть вже цієї п’ятниці, 21 березня, о 20:00 продовження найромантичнішого телепроекту країни «Холостяк» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: