PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImhvbG9zdHlhay5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Правила проведення аукціону

Правила проведення аукціону
1. Визначення термінів
1.1. Організатор (Продавець) – Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ» (ПрАТ «ММЦ-СТБ»), що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Івана Шевцова, 1, код ЄДРПОУ 20044726.
1.2. Аукціон – спеціально організований ПрАТ «ММЦ-СТБ» продаж вечірніх суконь учасниць телевізійної передачі «Холостяк» з публічного торгу Покупцеві за Продажною ціною.
1.3. Аукціонні торги – частина Аукціону, що являє собою процес визначення Продажної ціни Лота та Покупця Лота.
1.4. Продажна ціна – ціна, яку Покупець в кінцевому підсумку сплачує за придбаний ним Лот на підставі поданої Заявки.
1.5. Крок Аукціону – мінімальна величина, на яку здійснюється підвищення Початкової та кожної наступної ціни Лота. Його розмір установлюється Організатором Аукціону та становить 200 (двісті) гривен.
1.6. Лот – одна вечірня сукня, якій присвоєно свій унікальний номер, та яка виставляється на Аукціон.
1.7. Період проведення Аукціону – з 29.04.2016 по 20.05.2016 обидві дати включно.
1.8. Місце проведення Аукціону – аукціон проводиться на сайті www.holostyak.stb.ua. (надалі – Сайт).
1.9. Учасник Аукціону – лише дієздатна, повнолітня фізична особа, яка заповнила анкету та залишила на Сайті заявку щодо одного чи декількох лотів, чим підтвердила свою згоду з цими Правилами та виявила бажання прийняти участь в Аукціоні.
1.10. Покупець – Учасник Аукціону, який запропонував найвищу ціну за певний лот та який отримав право на придбання лоту за Продажною ціною; єдиний учасник Аукціону; учасник, який придбав Лот за допомогою функції «Купити зараз».
1.11. Початкова ціна – мінімальна ціна, визначена Продавцем, за яку він потенційно готовий продати виставлений лот. Початкова ціна може змінюватись (збільшуватись чи зменшуватись) за рішенням Організатора.
1.12. Заявка – запропонована Покупцем на Сайті ціна лоту, не нижча за початкову ціну, за якою Покупець готовий купити виставлений лот.

2. Загальні положення
2.1. Реалізація Лотів здійснюється Організатором.
2.2. Організатор публікує на Сайті наступну інформацію про Аукціон :
– відомості про кожен Лот (загальний опис кожного лоту, рік виготовлення, розмір, матеріал, інформація про виробника тощо);
– початкову ціну кожного Лоту;
– назву банку, адресу та номер рахунку, відкритого для сплати Продажної ціни;
– кінцевий термін прийняття Заявок;
– час та місце проведення Аукціону;
– місце знаходження, номер телефону, час роботи Організатора аукціону.
2.3. Учасник аукціону повинен заповнити анкету, розміщену на Сайті. В анкеті зазначаються:
– прізвище, ім’я, по батькові (або унікальний псевдонім, обраний Учасником спеціально для участі в аукціоні);
– адреса електронної пошти;
– адреса фактичного проживання;
– контактний номер телефону.
2.4. Для участі в аукціоні Учасники подають Заявки. Приймання Заявок закінчується за __3_дні до закінчення періоду проведення аукціону, після визначення Покупця Лоту чи зняття Лоту з Аукціону.
2.5. Організатор може передбачити можливість придбання Лотів за допомогою функції «Купити зараз» за ціною, яка встановлюється Організатором та яка може відрізнятись від Початкової ціни.
2.6. Реалізація лотів на аукціоні здійснюється за наявності хоча б одного Учасника, який подав Заявку.
2.7. Аукціонні торги розпочинаються 29.04.2016 о 20:00. Організатор може змінити час початку Аукціонних торгів щодо окремих Лотів. Інформація про початок Аукціонних торгів розміщується на Сайті. Після відкриття аукціонних торгів Учасник має можливість придбати певний Лот за запропонованою Організатором ціною за допомогою функції «Купити зараз».
2.8. У разі придбання Учасником лоту за допомогою функції «Купити зараз» аукціонні торги щодо цього Лоту припиняються, Учасник визнається Покупцем Лоту та на нього розповсюджуються положення розділу 5 цих Правил.
2.9. Учасник, який бажає придбати певний Лот, залишає на Сайті свою Заявку. Заявка залишається активною протягом _3_днів або доти, доки інший Учасник не залишить Заявку з ціною, яка перевищує запропоновану попереднім Учасником. Організатор повідомляє Учасників Аукціону про зміну ціни Лоту шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну адресу Учасника, зазначену в анкеті чи шляхом розміщення відповідної інформації на Сайті.
2.10. Підвищення ціни здійснюється розміром не менше, ніж в один Крок Аукціону.
2.11. Всі Заявки залишені Учасниками на Сайті є відкритими та загальнодоступними для перегляду.
2.12. Якщо після залишення Заявки з найвищою ціною, не буде запропоновано вищу ціну, Покупцем оголошується Учасник, який залишив заявку з найвищою ціною.
2.13. Покупцю на електронну адресу, вказану в анкеті, Організатор надсилає повідомлення про визначення його Покупцем певного лоту та з пропозицією оплатити Продажну ціну Лоту протягом 1 дня__з дня отримання такого повідомлення.
2.14. У разі, якщо Покупець не сплатив кошти в повному розмірі у строки, зазначені в п.2.13 цих Правил, він автоматично позбавляється права на придбання лоту. Першочергове право на придбання лоту переходить до Учасника, який залишив Заявку, що передує заявці Покупця.
2.15. Дані правила є обов’язковими для виконання усіма Учасниками Аукціону.
2.16. Факт заповлення анкети на Сайті для участі в Аукціоні означає, що ця особа ознайомлена з Правилами, та зобов’язується їх виконувати.

3. Права та обов’язки Організатора:
3.1. Організатор Аукціону може вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в т.ч. змінювати терміни дії Аукціону, кількість Лотів Аукціону тощо.
3.2. Організатор Аукціону доносить всю необхідну інформацію щодо організації та проведення Аукціону зацікавленим особам на Сайті.
3.3. Організатор самостійно визначає початкову ціну кожного лоту, може її змінювати (збільшувати чи зменшувати).
3.4. Організатор має право на свій розсуд зняти з Аукціонних торгів будь-який Лот без пояснення причини. Зняття Лота може бути проведене як до, так і після початку Аукціонних торгів. Організатор Аукціону зробить все можливе, аби якомога раніше повідомити Учасників Аукціону про зняття Лота,.

4. Права та обов’язки Учасника:
4.1. Учасник має право подавати Заявки щодо одного чи декількох Лотів одночасно.
4.2. Учасник має право отримувати повідомлення про зміну ціни Лоту, визнання його Покупцем на електронну адресу, зазначену в анкеті.
4.3. Учасник має право придбати Лот за допомогою функції «Купити зараз» у порядку, визначеному цими Правилами.
4.4. Учасник має право припинити участь в Аукціоні до моменту визнання його Покупцем.
4.5. Учасник зобов’язаний дотримуватися цих Правил.
4.6. У разі визнання Учасника Покупцем, сплатити Продажну ціну Лоту у порядку та строки, визначені цими Правилами.

5. Оплата/передача лотів
5.1. Покупець сплачує Продажну ціну Лоту у безготівковій формі шляхом внесення (переказу) грошових коштів на банківський рахунок Організатора, вказаний на Сайті, протягом строку, зазначеного в п.2.13 цих Правил.
5.2. Передача Лота Покупцеві здійснюється після повної сплати останнім Продажної ціни Лота.
5.3. Передача Лота здійснюється за вибором Покупця або шляхом безпосереднього вручення Покупцеві 23 травня 2016 року за адресою: с.Шпитьки, 31 км Житомирської траси , або шляхом поштового відправлення (посилки) на адресу Покупця, зазначену в анкеті. Відправлення посилки на адресу Покупця здійснюється за рахунок Організатора.

6. Інші умови
6.1. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті _www.holostyak.stb.ua.
6.2. Учасник Аукціону діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Аукціону бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язані з можливою участю в Аукціоні.
6.3. Учасник у відповідності до ст. 11, 12 Закону України «Про захист персональних даних» надає Організатору дозвіл і згоду на збір, обробку, використання та внесення у відповідну базу Організатора своїх персональних даних, вказаних ним при заповненні анкети. Учасник підтверджує, що ознайомлений з усіма своїми правами і що вони виконуються і дотримуються Організатором. Власником (володільцем) відповідної бази персональних даних є Організатор.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: