Випуск 1 | 08.03.2019 | Сезон 9

Холостяк 9 випуск 1 частина 2 вже на сайті СТБ! Перша вечірка від 08.03.2019 почнеться для всіх учасниць, як і для самого Нікіти Добриніна, з вельми інтригуючого сюрпризу. Ведучий проекту Холостяк 2019 Григорій Решетник вручить головному герою сьогоднішнього вечора здоровенну валізу. Всі присутні в залі дівчата миттєво збадьоряться, оскільки сподіваються, що це ні що інше, як натяк на майбутню романтичну подорож. А може – й на індивідуальне побачення з чарівним холостяком! Але радість дівчат триватиме недовго. Лише до того моменту, поки всі не побачать, що за «сюрприз» таїться у загадковій валізі…

Словом, вечірка обіцяє бути дуже цікавою! І дівчатам ні в якому разі не варто розслаблятися. А тим паче – відволікатися на своїх суперниць. Адже у кожної з них буде всього лише кілька хвилин на тет-а-тет з холостяком Нікітою Добриніним. Ну і трохи більше часу на «милу розмову» з двома його найкращими друзями – відомим режисером Сергієм Чеботаренком і солісткою популярної групи НеАнгели Славою Камінською.

Як дівчата проявлять себе в умовах жорсткої конкуренції? Хто з них зможе привернути увагу холостяка? І кому дістанеться троянда першого враження від Нікіти Добриніна? Дивіться онлайн реаліті-шоу Холостяк 9 сезон випуск 1 частина 2 від 08.03.2019 на сайті СТБ і дізнавайтеся про все першими!

Дивитися онлайн Холостяк 9 сезон випуск 1 від 08.03.2019
Дивитися онлайн Холостяк 8 сезон випуск 1 частина 3 від 08.03.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: