Выпуск 6 | 12.04.2019 | Сезон 9

Дивіться онлайн шоу Холостяк 9 випуск 6 частина 3 від 12.04.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ! Просто зараз ви побачите побачення Нікіти з однією із учасниць. Їх чекає гра в гольф, романтичний вечір в Єгипті і незабутнє спілкування. Сьогодні Нікіта буде дуже відвертим і почує дивовижну щирість у відповідь.

Крім того, Нікіта здивує ще одну з дівчат – він організує ще одне індивідуальне побачення в Єгипті. Але хто ж ця щасливиця, якій випав такий непередбачуваний сюрприз від холостяка? Яке побачення приготував Нікіта та чи погодиться дівчина на те, що він їй запропонує?

Ну а поки одні дівчата насолоджуються проведенням часу з нашим холостяком, інші активно спілкуються з новенькими. Всім учасницям вкрай цікаво, чи не є нові дівчата, якимись знайомими Нікіти? Деякі думають, що ці три красуні просто стежать за нинішніми учасницями, щоб дізнатися, хто є хто. Але чому дівчата з’явилися на проекті насправді? Дізнайтеся просто зараз в шоу Холостяк 9 випуск 6 частина 3 від 12.04.2019 на сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн: Холостяк 9 сезон випуск 6 від 12.04.2019

Дивитися онлайн Холостяк 9 сезон випуск 6 частина 4 від 12.04.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: