Випуск 1 | 09.03.2018 | Сезон 8

Сьогодні прем’єра нового сезону шоу «Холостяк»-8 випуск 1 від 09.03.2018. Ви побачите, як 25 привабливих дівчат-учасниць вирушили на проект, щоб змінити своє життя. Кожну з них очікує зустріч з головним героєм проекту – Рожденом Анусі.
У найпопулярнішого чоловіка країни зараз в житті є тільки одна дівчина: «Люблю музику, звертаюся до неї в хвилини радості і хвилювання». Але скоро все зміниться, адже він прийшов на проект, щоб зустріти ту єдину, яка зачарує його серце. Знайомтеся з учасницями шоу «Холостяк»-8 разом з Рожденом Анусі. Дівчат холостяк зустрічатиме особисто. Для когось з дівчат перший ефір стане останнім. Троянди дістануться не всім, а тому всі учасниці намагаються виділитися і запам’ятатися вже з першої ж зустрічі. Всі вони мріють про кохання, але вибирають різні способи його досягти. Хтось із них здивує нашого героя особливим подарунком, а хтось порадує ласкавими словами. Яка буде реакція Рождена Анусі на вірш, який йому підготувала Марина, чи сподобається йому картина, яку намалювала Маша? Який танець підготувала Іванна, щоб роздобути троянду, і що за сувенір привезла Настя з подорожі? Хто з дівчат отримає в подарунок троянду першого враження, а хто після першого ж вечора відправиться додому і не зможе брати участь далі в шоу?
Дивіться прем’єру нового сезону шоу «Холостяк»-8 випуск 1 від 09.03.2018, щоб побачити, як вперше знайомляться учасниці шоу з холостяком, і як він радує учасниць у відповідь! Не пропустіть!

Холостяк 8 сезон

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: